تاریخچه موسسه حرکت کلیدی

این موسسه در تابستان ۸۲ توسط سیاوش زرین آبادی و سید علیرضا گلپایگانی  با پروژه آقای المپیک ( که بعدها به زبر و زرنگ تغییر نام داد ) شروع  به فعالیت نمود .

آقای المپیک - زبر و زرنگ

آقای المپیک – زبر و زرنگ

 مجموعه انیمیشن سه بعدی  زبر و زرنگ  در ۱۰۰ قسمت ۹۰ ثانیه ای و  با محتوای میان پرده های ورزشی  تا سالها بعنوان نماد مرکز صبا شناخته میشد. قسمتهای متعددی از این مجموعه در  دو دوره جشنواره  پویانمایی تهران موفق به اخذ بهترین فیلمنامه گردید . ضمنا یکی از قسمتهای این مجموعه در بخش رسمی جشنواره انسی در سال ۱۹۹۹ پذیرفته گردید . همچنین در جشنواره فیلمهای ورزشی ایتالیا  در سال ۲۰۰۲  به یک قسمت از این مجموعه جایزه بهترین فیلم انیمیشن اعطا شد

پروژه اسید سولفورک مس سزچشمه

پروژه اسید سولفورک مس سزچشمه

ساخت بیش از دهها فیلم تبلیغاتی و صنعتی از دیگر فعالیتهای این موسسه به شمار  می رود .  یکی از تیزرهای تبلیغاتی این موسسه بنام ” تن ماهی ساحل” موفق به دریافت بهترین فیلم تبلیغاتی انیمیشن از چهارمین دوره جشنواره پویانمایی تهران گردید . و فیلم صنعتی  اسید سولفوریک  با تکنیک شبیه سازی صنعتی به سفارش شرکت مس سرچشمه موفق به دریافت لوح تقدیراز سوی کارفرمای این پروژه گردید.

پهلوانان

پهلوانان

مجموعه پهلوانان با تکنیک دو بعدی  در  ۵۲ قسمت ۳۰ دقیقه ای به  نویسندگی وکارگردانی سیاوش زرین آبادی از پروژه های بزرگ موسسه حرکت کلیدی است که توانسته علاوه بر جذب مخاطب در جشنواره جام جم در سال ۹۲ موفق به کسب بهترین مجموعه انیمیشنی تلویزیونی و در جشنواره الگوی مصرف در سال ۸۸ موفق به کسب جایزه بهترین فیلم تلویزیونی گردد .

شجاعان

شجاعان

مجموعه شجاعان  با تکنیک  سه بعدی در ۵۲ قسمت ۲۰ دقیقه ای  با مضمون  عملیاتهای هوانیروز در هشت سال دفاع مقدس هم اکنون در حال تولید است .

فیلم سینمایی انیمیشن " آقای مهربان "

فیلم سینمایی انیمیشن ” آقای مهربان “

تله فیلم ” آقای مهربان ” با زمان ۸۰ دقیقه به نویسندگی  داود امیریان و کارگردانی مشترک سید علیرضا گلپایگانی و بهنام دلداده در سال ۱۳۹۰ ساخته شد  .این فیلم سینمایی تلویزیونی با نگاهی متفاوت به ماجرای ضامن آهوی حضرت امام رضا (ع) می پردازد.

این فیلم بعنوان بهترین فیلم از نظر هیئت داوران بین الملل جشنواره کودک اصفهان در سال ۹۲ و بهترین فیلم انیمیشن دینی از جشنواره پویانمایی تهران ۹۳ بشود.

میان پرده های طنز

میان پرده های طنز

میان پرده های طنز با تکنیک کات اوت در ۲۶ قسمت ۱ دقیقه ای درسال ۱۳۹۱ به کارگردانی علی درخشی و تهیه کنندگی سیید علیرضا گلپایگانی و سیاوش زرین آبادی تولید شده است.

والیبال مدرن-۵۲ قسمت ۱۵ ثانیه- کارگردان : علی اکبریان – تهیه کننده : حرکت کلیدی ۱۳۹۴

لطفا یک نام وارد کنید.

لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

لطفا یک پیام وارد کنید.